Обчисліть кількість речовини що міститься за нормальних умов у газі об'ємом 5.6л


Ответы на вопрос

Отвечает Шиманская Александра.

Ответ:

Объяснение:

n = V / Vm = 5,6 л / 22,4 л/моль = 0,25 моль