Сторони трикутника відносяться як 5:4:7. Знайти сторони подібного йому трикутника, а якого: 1)

периметр дорівнює 64 см, 2) Менша сторона дорівнює 24 см, 3) різниця найбільшої і найменшої сторін дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Ответ:

Объяснение:

1) 64/(5+4+7)=4 см

а=5*4=20 см

в=4*4=16 см

с=4*7=28 см

2) 24/4=6

а=5*6=30 см

в=4*6=24 см

с=7*6=42 см

3) 6/(7-4)=2 см

а=2*5=10 см

в=2*4=8 см

с=2*7=14 см