Сторони трикутника відносяться як 2 : 4 : 5. Знайдіть сторони подібного йому трикутника, якщо

різниця найбільшої та найменшої сторін другого трикутника дорівнює 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гузов Егор.
5х-2х=3х
3х=12
х=4
2*4=8
4*4=16
5*4=20
Ответ: 8; 16; 20 стороны подобного треугольника