Обчисліть об'єм прямої чотирикутної призми, основа якої рівнобічна трапеція, з основами 2 см та 8

см і висотою 4 см, а бічне ребро 6 см. У відповідь записати тільки число

Ответы на вопрос

Отвечает Коцар Маша.

Ответ:

80см³

Объяснение:

Sосн=4(2+8)/2=20см² площадь трапеции

V=Sосн*Н=20*4=80см³