Чи подібні трикутника, якщо їхсторони мають довжини 2 см,4 см,3 см і 10 см, 15 см, 20 см? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Анастасия.

Ответ: так

Объяснение:

2/10=3/15=4/20

Вони подібні і другий трикутник в 5 разів більший,