(•ө•)♡один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 98 градусів . знайти кути трикутника, не суміжні

з ним , якщо один із них на 24° більший за другий ​

Ответы на вопрос

Отвечает Повенская Анна.

Объяснение:

нехай 1 кут x градусів тоді другий x+24 градуси. За властивістю зовнішніх кутів x+x+24=98;2x=98-24;2x=74;x=37 Отже одже один кут 37 градусів ,а інший 61 градусів