Сторони трикутника дорівнюють 7 см 11 см 12 см знайдіть висоту трикутника проведену до більшої

сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.

Ответ:

2√10см

Объяснение:

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c)), де р- полупериметр. а;b;c- сторони трикутника.

р=(а+b+c)/2=(7+11+12)/2=30/2=15см

S∆=√(15*(15-7)(15-11)(15-12))=

=√(3*5*2*2*2*2*2*3)=3*2*2√10=12√10см².

S∆=1/2*a*h

h=2*S∆/a=2*12√10/12=2√10см висота трикутника

Zmeura1204