Сторони трикутника дорівнюють 2,5 м ,4 м і 6 м. Знайдіть сторони подібного йому трикутника якщо

його найменша сторона дорівнюэ найбільшій стороні даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Оля.

Відповідь:

14,4м; 9,6 м; 6м

Пояснення:

к=6/2,5=2,4- коеф. подібності

4*2,4=9,6 (м)- середня сторона

6*2,4=14,4(м) - найбільша сторона