Висота конуса 3 см, діаметр основи 8см, знайти твірну​


Ответы на вопрос

Отвечает Стамбеков Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Див. Фото

Твірна конуса SA є гіпотенузою прямокутного трикутника SOA, з кутом О = 90°.

Квадрат гіпотенузи = сумі квадратів катетів:

SA² = SO² + AO²

АО = діаметр ÷ 2 = 8÷2 = 4см.

Тоді:

SA² = 3² + 4² = 9 + 16 = 25

SA = √25 = 5см.

Відповідь: 5см.