Функцію задано формулою y=x^2. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює:а)

-8б) 0в) 1/6​

Ответы на вопрос

Отвечает Smetanina Ksenia.

Ответ:

Значение аргумента – это значение х.

а) х=–8

Подставим в функцию:

у=(-8)²

у=64

Ответ: 64

б) х=0

Поставим в функцию:

у=0²

у=0

Ответ: 0

в) х=⅙

Поставим в функцию:

y = {( \frac{1}{6} )}^{2}  \\ y =  \frac{1}{36}

Otvet: \:  \frac{1}{36}