Функцію задано формулою у=3х-4. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 5


Ответы на вопрос

Отвечает Корпан Макс.

Ответ:

Значення функції дорівнює 11.

Объяснение:

Щоб знайти значення функції, маючи значення аргументу, треба у функцію підставити значення аргументу і вирішити отримане рівняння.

y - це функція

х - це аргумент

Тобто, х = 5.

Складемо рівняння:

y = 3x - 4 \\  \\ y = 3 \times 5 - 4 \\ y = 15 - 4 \\ y = 11

Отже, значення функції дорівнює 11.