Скласти рівняння прямої, що проходить через точки А (3; 4; 1) і В (5; 7; 0).


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

канонические уравнения

(х-3)/(5-3)=(у-4)/(7-4)=(z-1)/(0-1),

(x-3)/2=(y-4)/3=-(z-1)