Знайдіть довжину відрізка MN та координати його середини якщо M(-4, 3) N(6, -5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алевтина.

Х=х1+х2/2=-4+6/2=2/2=1

У=у1+у2/2=3+(-5)/2=3-5/2=-2/2=-1

Ответ : (1;-1)