3. Із точки, яка не лежить на даній прямій, проведено перпендикуляр до даної прямої і

похилузавдовжки 26 см. Проєкція похилої на дану прямудорівнює 10 см. Знайдіть периметр трикутника, щоутворився.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Ответ:

60 см

Объяснение:

Находим третью сторону по теореме Пифагора.

26^2-10^2=676-100=576\\\sqrt{576} =24

Периметр треугольника равен 26+24+10=60 см