Відомо що ABC = MNK у ABC сторона AB = 10,4 см сторона BC на 3,5 см коротша від неї а сторона AC на

5 см коротша від суми даних сторін. Знайдіть периметр MNK

Ответы на вопрос

Отвечает Бутылкина Катюша.

Ответ:

сомневаюсь ,что это правильно ,но ответ P=29.6 см

Объяснение:

ABC=MNK

BC=10,4 см - 3,5 см = 6.9 см

BC=NK=6.9 cm

AC= AB+BC-5cm=17,3-5=12,3 cm

AC=MK=12,3 cm

P=10.4+6.9+12.3 =29,6 cm