Визначте молярну масу газу порція якого масою 64г займає обєм 44.8 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Дима.

Ответ:

32

Объяснение:

n=V/Vm=44.8/22.4=2

M(газа)=m/n=64/2=32