Вписаний в коло кут, який дорівнює 60°, спирається на дугу завдовжки 12 см. Яка довжина даного кола?


Ответы на вопрос

Отвечает Сейтбек Амина.

Ответ:

36см

Объяснение:

L=12см

а/2=60° вписаний кут.

С=?

Розв'язання.

а=60°*2=120° центральний кут

L=πRa/180°

12=π*R*120°/180°

12=πR*2/3

πR=3*12/2=18 см.

С=2πR=2*18=36 см