ПОМОГИТЕ ПРОШУУ катет прямокутного трикутника дорівнює 4√3 см,а протилежний до нього кут 60°

знайдіть периметр прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Лена.

Відповідь:

22,8 см

Пояснення:

Дано :  ΔАВС, ∠В=90°, ∠А=60°, ВС= 4√3 см

Знайти Р-?

Рішення:

sin 60°= BC/AC, → AC=\frac{BC}{sin 60}= \frac{4\sqrt{3} }{\frac{\sqrt{3} }{2} }=  8(cм).

cos 60°=AB/AC  →  AB=AC* cos 60°=8* 1/2= 4 (cм)

Р= 4+12+4√3=16+4*1,7≈22,8 см