Один з гострих прямокутного трикутника на 28 більш за другий знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Маженов Шалхар.

Сума гострих кутів прямокутного трикутника 90°.

Нехай ∠1=х°, ∠2=х+28°

х+х+28=90

2х=62

х=31

∠1=31°,  ∠2=31+28=59°