Зовнішні кути при двох вершинах трикутника відповідно дорівнюють 140° і 100°. Знайдіть градусні

міри всіх внутрішніх кутів трикутника. пжжжжжжжж очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Китаев Даниил.

Відповідь:

40°, 80°, 60°

Пояснення:

Так як зовнішній кут є суміжмим до внутрішнього кута, то 180-140=40°; 180-100=80°, а третій кут в сумі з іншими внутрішніми дає 180°, тому 180-(40+80)=60°