Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 17 см, а його основа на три см менша. знайти

периметр цього трикутника пожалуйста, помогите:(

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцов Никита.

Ответ:

48 см

Объяснение:

17-3=14 (см) основа

17+17+14=48 (см) периметр