Катети прямокутного трикутника дорівнюють 8 см і 15 см.Знайти синус гострого кута А і кута В


Ответы на вопрос

Отвечает Мазурова Анна.

Ответ:

sin<B=15/17

sin<A=8/17

Объяснение:

По теореме Пифагора

АВ=√(АС²+СВ²)=√(8²+15²)=√64+225)=

=√289=17см.

sin<B=AC/AB=15/17

sin<A=CB/AB=8/17