сума кутів рівнобедренного трикутника та одного з його зовнішніх кутів дорівнює 274. знайдіть кути

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Степан.

Ответ:

Сума кутів рівнобедренного трикутника-180°

Тоді зовнішній кут= 274-180=94°

Якщо зовнішній кут відомий, то ми можемо найти внутрішній.

Внутрішній кут=180-94°=86°

Ми можемо найти внутрішні рівні кути

Внутрішніі кути=180-86=94°

Оскільки вони рівні то можем найти їх

94:2=47°

Объяснение: