У рівнобедрений прямокутний трикутник,гіпотенуза якого дорівнює 14,1 м, вписаний квадрат так, що

дві його вершини лежать на гіпотенузі трикутника. Обчислити периметр цього квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Невская Наташа.

Объяснение:

2х^2=198.81

х^2=99.4

х=корень из 99.4

найдём гиротинузу номер 2

х^2=2×99.4

х^2=198.8

х=корень из 198.8-сторона квадрата

S=198.8×198.8=39521.44см^2

не уверена что правильно