Один з зовнішніх кутів трикутника дорівнює 112°. Знайдіть внутрішні кути, не суміжні з ним, якщо

вони відносяться як 3 : 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Карина.

Ответ:

3х+5х=112

8х=112

х=14

перший кут 3*14=42°

другий кут5*14=70°