1.Знайти гіпотенузу прямокутного трикутника. Якщо катети дорівнюють 17смі з см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ханадян Давид.

Ответ:

за теоремою Піфагора x²=a2+b2 отже 17²+3²=√298.=17√9

Отвечает Деньчук Ірина.

Ответ:

√298см

Объяснение:

Теорема Пифагора.

√(17²+3²)=√(289+9)=√298см