Знайдіть об'єм конуса, якщо радіус його основи дорівнює R, а твірна утворює кут а. з площиною яка

основи конуса​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Василиса.

Ответ:

v =  \frac{1}{3}  \times \pi \times  {r}^{3}  \times tg \alpha

Объяснение:

решение во вложении