Срочноо!!! даю 35 балів, дуже треба.задано коло (х-1)²+(у-2)²=1. Запишіть рівняння кола, у яке

переходить дане при повороті на кут 90° проти годинникової стрілки​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Ваня.

Ответ:

x2-2x+1+y2-4y+4=1

x2-2x+y2-4y=1-4

3x=3

x=1