Один із катетів прямокутного трикутника дорівнює 4см а площа трикутника дорівнює 6см Знайдіть 2

катет трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Толоконина Алёна.

Ответ:

s =  \frac{1}{2} a \times b

АВ=4 см

S=6см

АС=(6*2):4=12:4=3см дорівнює другий катет