В опуклому многокутнику 54 діагоналей. знайдіть кількість його сторін і суму кутів​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайрисламов Дима.

Кiлькiсть дiагоналей

d=n(n-3)/2,

n(n-3)/2=54,

n^2-3n-108=0, розв'яжемо, тодi

n=12, n=-9<0(не пiдходить) .

Кiлькiсть сторiн 12.

Сума кутiв 180(n-2)=180(12-2)=1800°