Знайти точку, яка симетрична точці В (– 4; 1) відносно прямої у = 3х – 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Ricco Zara.
Оскильки точка С э серединою видризка АВ, то, позначивши координати точки В через х та у, маэмо:
(-4+х):2=-1
(3+у):2=1

-4+х=-2
3+у=2

х=2
у=-1.
Видповидь: В(2;-1).