СРОЧНО !!! Знайдіть довжину кола діаметром якого дорівнює 40 см і площа круга обмеженого цим колом​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудаш Оля.

Ответ:

С=40π см

S=400π см²

Объяснение:

С=πD=π*40=40π см довжина кола.

R=D:2=40/2=20 см радіус

S=πR²=20²π=400π см² площа кола.