Знайдіть діаметр кола, якщо довжина його дуги дорівнює 12,56 см, а градусна міра—240°​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

Ответ:

240/360 = 12.56/х

360*12.56 = 240х

4521.6=240х

х=18.84

Объяснение:

довжина кола равна 18.84