Знайдіть площу круга, довжина кола якого дорівнює 5П​


Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Алина.

Ответ:

6,25π

Объяснение:

С=2πR

R=C/2π=5π/2π=2,5

S=R²*π=2,5π=6,25π