Периметр паралелограма 100 м, а довжина однієї із сторін 28 м . Обчислити довжину іншої сторони

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Фастовец Лера.

Ответ:

22 (м)

Объяснение:

Нехай довжина невідомої сторони—x

28*2+x*2=100

56+2x=100

2x=100-56

2x=44

x=22