Прямокутник і квадрат є рівновеликими. Сторони прямокутника дорівнюють 16 см і 4 см. Знайти сторону

квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Вагин Андрей.

Ответ:

) 9*25=225(cm2)-S прямокутника

2) < var > \sqrt{225}=15 < /var ><var>225=15</var> (см)-сторона квадрата

3) 4*15=60 (см)-периметр квадрата.

Відповідь: 60см.