У паралелограмі АВСД висота СМ ділить сторону АД на відрізки АМ і ДМ. Якщо СМ=4см. ДМ=3см. АМ-6см,

то площа паралелограма дорівнює: 2 бали 18кв.см. 36кв.см. 12кв.см. 24кв.см. Срочно нада

Ответы на вопрос

Отвечает Кубракова Лиза.

Ответ:

36 м2

Объяснение:

S=a*h

S=(6+3)*4=36 м2