Знайдіть площу сектора кола радіусом 6 см, якщо відповідний центральний кут дорівнює 28° ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хамитов Абишок.

Ответ:

Sc = 2,8π ≈ 8,8 см²

Объяснение:

Для всего круга S = πR²

Для сектора Sc = S * ∠α/360° = S * 28/360 = π * 36 * 28/360 =

= π *2,8 ≈ 8,8 см²

Отвечает Абдулшаева Дана.

Відповідь:

8.792

Пояснення:

S=π•r^2(n°/360)=π•36(28°/360°)=π•36• •0.0777777778=3.14•2.8=8.792