СРОЧНООО !!!!!Знайти площу трикутника , якщо його сторони 8 і 12 см, а кути проти цих сторін 40° і

80°​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Полина.

Ответ:S=1/2×a×b×sinC

C=180°-(40°+80°)=60

S=1/2×8×12×sin60°=24корень3 (см^2)

Объяснение: