Площа прямокутника дорівнює 135 см. а одна з його сторін 8 см. Знайти невідому сторону

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.

Ответ:

35,5см

Объяснение:

8*8=64(см) - дві відомі сторони

135-64=71(см)- дві невідомі сторони

71:2=35,5(см)