Знайдіть невідомий катет прямокутного трикутника, якщо гіпотенуза і другий катет відповідно

дорівнюють 26 і 10 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.

Объяснение:

За теоремою Піфагора a2 + b2 = c2

b2 = 26^2 - 10^2 = 676 - 100 = 576

b = √576 = 24 см