Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 37 см, а його основа менша від бічної сторони на 5см.

Знайти сторони цього трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Игорь.
Х = бічна сторона, х-5 = основа
периметр = х+х+х-5=37
3х=42
х=14 - бокові
14-5=9 - основа