У прямокутному трикутнику KLN з прямим кутом L і ∠N=37° проведена висота LH. Знайдіть ∠KLH


Ответы на вопрос

Отвечает Белова София.

Ответ:

37°

Объяснение:

ΔNHL - прямокутний, ∠NLH=90-37=53°;  

∠KLH=90-53=37°