Квадрат і прямокутник мають рівні площі одна із сторін прямокутника дорівнює 3 см мторона квадрата

6 см знайдіть другу сторону прямокутника (СРОЧНО ДАМ 40 БАЛІВ)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Вячеслав.

Ответ:

12см

Объяснение:

Так як площа квадрата 6×6=36

то площа прямокутника дорівнює

3× Х=36

х=36÷3

Х=12