Два кути трикутника відносяться як 3:5, а третій на 36° менший від суми двох перших. Знайти кути

трикутни​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Кристина.

Объяснение:

Нехай ∠1=3х°,  ∠2=5х°,. ∠3=8х-36°

3х+5х+8х-36=180

16х=216;  х=13,5

∠1=3*13,5=40,5°,  ∠2=5*13,5=67,5°, ∠3=8*13,5-36=72°