Скільки діагоналей має многокутник,якщо сума його внутрішніх кутів 1620º? (бажано з поясненням)


Ответы на вопрос

Отвечает Лапина Александра.

Відповідь:

180(n-2) -сума кутів многокутника де n кількість кутів

маємо рівняння:

180(n-2)=1620

(n-2)=1620/180

(n-2)=1620/180

(n-2)=9

n=9+2

n=11

щоб знайти кількість діагоналей потрібна така формула\frac{n(n-3)}{2}?/ отже:

\frac{11(11-3)}{2},\frac{88}{2}=44

Відповідь: 44

Пояснення: