Периметр трикутника дорівнює 40 см. бісектриса ділить трикутник на два трикутники, периметр яких

дорівнюють 20 см і 30 см. Знайдіть довжину бісектриси.

Ответы на вопрос

Отвечает Дадонова Елизавета.

Ответ:

5

Объяснение:

40+2l =20+30

2l=50-40

l=10:2

l=5