Знайти скалярний добуток векторів a і b якщо a(-1 15 2 ) і b(3 -2 5)


Ответы на вопрос

Отвечает Мұхаметрахимова Маржан.

Ответ: -23

Объяснение:

a×b(сверху над буквами "чёрточка")=ах×вх+ау×ву×+аz×bz=(-1)×3+15×(-2)+2×5=-3-30+10=-23