Якщо катети прямокутного трикутника дорівнюють 3 см і 4 см, то квадрат гіпотенузи дорівнює: а) (3

+ 4)2; б) 32 + 42; в) 32 – 42; г) 42 – 32.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стульба Ксения.

Ответ:

а

Объяснение:

(3+4)2= 9+16=25

гіпотенуза = 5 см

Отвечает Кот Наташа.

Наверное А. (3+4) 2......