Діагональ ромба 16 і 12 см. Знайдіть висоту ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Андрей.

Ответ:

h= 9,6 см

Объяснение:

d1=16cm; d₂=12cm

a- сторона ромба, h - висота

Площа ромба

S=1/2 d₁*d₂, з другої сторони площа: S=a*h; h= S/a

S=1/2*16*12; S=96 см²

a²=(1/2 *d₁)²+(1/2 *d₂)²

a²=8²+6²; a²=8²+6²; a²=100; а=10 см

h= 96/10; h= 9,6 см